MOBILNÍ ROZHLAS - ZAVÁDÍME NOVOU SLUŽBU PRO OBČANY

Vážení občané města Ústí nad Orlicí,

v souvislosti se zkvalitňováním komunikace mezi radnicí a Vámi - občany - a s cílem zlepšit Vaši informovanost o dění v našem městě moderními metodami, zavádíme novou, efektivní službu – http://www.mobilnirozhlas.cz - Mobilní rozhlas.

Tato služba reflektuje na komunikační trendy 21. století a je pro Vás zcela ZDARMA. Díky ní budete vždy včas informováni o důležitých událostech nebo o krizové situaci v našem městě. Mezi primární komunikační kanály, kterými budou informace zasílány, se řadí e-mail a aplikace pro chytré telefony. SMS a hlasové zprávy využíváme, z pochopitelných důvodů, pro adresná sdělení zásadnějšího charakteru.

Jak vidíte, využití Mobilního rozhlasu je velmi variabilní, neváhejte a připojte se k nám. Při registraci si můžete zvolit i skupiny informací (kulturní a sportovní akce, informace z úřadu, krizové informace), které vás zajímají a které chcete dostávat.

 

Jak se lze zaregistrovat?

1) Vyplněním online registračního formuláře na adrese www.ustinadorlici.mobilnirozhlas.cz

V prvním kroku registrace zadáte do systému své telefonní číslo a potvrdíte ho heslem, které Vám na toto číslo přijde. Ve druhém kroku poté vyplníte své kontaktní údaje a zvolíte si, o jaké informace máte zájem.

Nakonec registrační formulář odešlete a máte hotovo!

2) Vyplněním registračního letáku a jeho odevzdáním na podatelnu Městského úřadu Ústí nad Orlicí, Sychrova 16.

 Registrační leták je zejména k dispozici:

  • v Ústeckých listech na měsíc červenec a srpen 2018,

  • v Informačním centru v budově radnice, Sychrova 16,

  • v městském muzeu, knihovně, či KLUBCENTRU,

  • ZDE prostřednictvím tohoto formuláře