Přejít na obsah

TEPVOS, spol. s r.o. je odbornou firmou vlastněnou Městem Ústí nad Orlicí.TEPVOS, spol. s r.o.

Prostřednictvím více než stovky zaměstnanců a s využitím řady technických prostředků zajišťuje:

  • dodávku zdravotně nezávadné vody pro téměř 15 000 obyvatel města ve více než stokilometrové vodovodní a kanalizační síti (divize Vodohospodářské služby) 
  • bezpečné a dlouhodobě udržitelné centrální zásobování teplem pro rodinné a bytové domy i firemní provozy a veřejné instituce (divize Energetické služby) 
  • údržbu komunikací, zajištění komunálních služeb a provoz Sběrného dvora na téměř 37 km2 městského katastru (úsek Komunální služby, divize Služby)
  • provoz Aquaparku, Krytého plaveckého bazénu a dalších sportovních zařízení pro více než 30 000 obyvatel města a příměstského regionu (úsek Rekreační služby, divize Služby) Další informace na www.bazenusti.cz

Zákaznické centrum – přepážkové pracoviště, kde si mohou zákazníci na jednom místě pohodlně vyřídit veškeré záležitosti. Pro platbu je určená pokladna společnosti TEPVOS, ve které je možné uhradit i poplatky pro Město Ústí nad Orlicí. Zákaznické centrum poskytuje platbu místních poplatků a nájmů hrobových míst, evidenci odběratelů vody, hřbitovní agendu, příjem objednávek, výdej zásilek a podávání informací zákazníkům.

TEPVOS, spol. s r.o. je významnou regionální firmou s transparentním vlastníkem. TEPVOS, spol. s r.o. patří k městu, je tu pro město a jeho obyvatele i návštěvníky. TEPVOS, spol. s r.o. je tak trochu i vaše firma.

Více na www.tepvos.cz.

mestskakarta