Přejít na obsah

KONAL SE 9. ÚSTECKÝ TRIATLON

V pořadí 9. ročník sportovní akce "ÚSTECKÝ TRIATLON" se konal poslední červencovou sobotu v Ústí nad Orlicí.

Závod začal plaveckou částí 20 bazénů – 500 metrů v aquaparku. Následovala jízda na kole v celkové délce 15 km, která tradičně vedla přes Libchavy a Říčky do Kerhartic a zpět. Poslední částí závodu byl běh na 6 km v okolí aquaparku.

Dětských kategorií se letos účastnilo 23 dětí ve dvou disciplínách a to plavání a běhu.

Hlavního závodu se letos účastnilo 40 závodníků a závodnic v 8 věkových kategoriích.

Absolutně nejrychlejším závodníkem se stal Milan Záleský z domácího FORT SMC týmu s časem 54 minut a 5 sekund. Druhý skončil Martin Blaho z týmu Prestige Cycling Team Česká Třebová s časem 54 minut a 40 sekund. Třetím nejrychlejším závodníkem se stal Jan Roháček za tým 3D Fitness RT s časem 56 minut a 46 sekund. V kategorii žen zvítězila s časem 1 hodina, 9 minut a 26 sekund, Ema Bajčíková z týmu BIKE PRO RACING.