Workshop v DDM Duha – Enkaustika

15. lis 2019
Pořádá: Dům dětí a mládeže Duha
Čas od: 16:00
Popis: Malování horkým voskem. K tvorbě použijeme: Enkaustickou žehličku, pera a enkaustickou zahřívací desku; dále různé šablony. Předpokládaný konec: 18 – 19:00 hod. S sebou: přezůvky

Josef Sudek - český fotograf.

15. lis 2019
Pořádá: Galerie pod radnicí
Popis: Zveme Vás do Galerie pod radnicí, kde Storeage z.s. pořádá výstavu Josef Sudek – český fotograf. Expozice Obrazy a odrazy: fotografie nejen pro české malíře. V Ateliéru: ze sbírky negativů Ústavu dějin umění AV ČR.

Výběr z tvorby 2019 – výstava

15. lis 2019
Pořádá: Malá scéna
Popis: Výstava je uspořádaná k životnímu jubileu 60. narozenin ústeckého rodáka a dlouholetého člena Fotoklubu Oko Pavla Krosche. Autor v ní prezentuje nejnovější svoji tvorbu, kde převažuje romantická krajina, ale také i portrétní fotografie.

Lokální potraviny a jejich výběr

15. lis 2019
Pořádá: Mateřské centrum Medvídek
Čas od: 10:00
Čas do: 12:00
Popis: Zajímáte se o výběr “kvalitních” a lokálních potravin a produktů? Přijďte si o jejich výběru, nákupu a zpracování popovídat s místní organizátorkou nákupu lokálních potravin SCUK. Dozvíte se, jak podpořit lokální ekonomiku a co je vlastně SCUK. Nebudou chybět ani lákavé ochutnávky. V případě nenaplnění kapacity může být akce zrušena.

Textilní tvorba Dagmar F.

15. lis 2019
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Výstava textilní výtvarnice a rodačky z Ústí nad Orlicí Dagmar Filipové představí její rozmanitou tvorbu. Na výstavě naleznete kostýmy, paličkované krajky, háčkované výrobky, patchwork a mnoho dalšího.

Výstava - Kamenná krása

15. lis 2019
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Výstava představuje výběr ze sbírek členů Mineralogického klubu Česká Třebová. Krásné barevné minerály jsou doplněny o zkameněliny živočichů a rostlin a dohromady s nimi tvoří poutavou podívanou.

Strana 3 z 38