Přejít na obsah

Nabízíme online objednání se na vybrané agendy městského úřadu. Objednat se můžete na agendy občanských průkazů, cestovních dokladů, živnostenského podnikání, CzechPointu, ověřování listin a podpisů (umístění agend Mírové náměsti č.p.7) a dále evidenci vozidel a řidičské průkazy (umístění agend Smetanova č.p. 1390).

Odkazy na rezervační systém a informace naleznete ZDE:


ONLINE REZERVACE (evidenci vozidel a řidičské průkazy - lokalita Smetanova č.p. 1390, ostatní agendy Mírové náměstí č.p. 7)

ZRUŠENÍ REZERVACE

AKTUÁLNÍ OBSAZENÍ PŘEPÁŽEK


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Po výběru požadové činnosti, data a času rezervace Vám systém přidělí identifikační kód. Kód uvidíte na potvrzovací obrazovce a zároveň Vám bude zaslán na udanou e-mailovou adresu.

V rámci rezervace nelze objednat na jeden čas více osob a více úkonů. Vždy dodržte požadovaný počet klientů - tj. 1 osoba na jeden časový interval a jeden úkon na dané přepážce. Pokud potřebujete vyřídit více úkonů najednou, uveďte tuto informaci do poznámky při zadávání rezervace. Na místě budete naším úředníkem instruováni o dalším postupu.  

Následně se v daný den dostavte na pracoviště a do vyvolávacího zařízení ručně zadejte přidělený identifikační kód. K zadání kódu využijte tlačítko "Klienti objednaní z internetu". Identifikační kód je platný nejdříve 10 minut před přiděleným časem objednání a nejpozději 10 minut po přiděleném čase objednání. Mimo tento interval program již přidělený kód nezná a proto jej nemůže akceptovat. V takovém případě se přihlaste jako běžný neobjednaný klient o lístek s požadovanou činností a budete obslouženi v pořadí došlých klientů.

V případě, že Vám termín rezervace nevyhovuje, je možné jej ZRUŠIT a uvolnit tak rezervační čas pro jiné klienty.Související odkazy:

Provozní doba městského úřadu