Přejít na obsah

Od ledna 2021 pro vás spouštíme možnost online objednání se na vybrané agendy městského úřadu. Objednat se můžete na agendy občanských průkazů, cestovních dokladů, živnostenského podnikání, CzechPointu, ověřování listin a podpisů (umístění agend Mírové náměsti č.p.7) a dále evidenci vozidel a řidičské průkazy (umístění agend Dělnická 1405).

Odkazy na rezervační systém a informace naleznete ZDE:


ONLINE REZERVACE

ZRUŠENÍ REZERVACE

AKTUÁLNÍ OBSAZENÍ PŘEPÁŽEK


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Po výběru požadové činnosti, data a času rezervace Vám systém přidělí identifikační kód. Kód uvidíte na potvrzovací obrazovce a zároveň Vám bude zaslán na udanou e-mailovou adresu.

V rámci rezervace nelze objednat na jeden čas více osob a více úkonů. Vždy dodržte požadovaný počet klientů - tj. 1 osoba na jeden časový interval a jeden úkon na dané přepážce. Pokud potřebujete vyřídit více úkonů najednou, uveďte tuto informaci do poznámky při zadávání rezervace. Na místě budete naším úředníkem instruováni o dalším postupu.  

Následně se v daný den dostavte na pracoviště a do vyvolávacího zařízení ručně zadejte přidělený identifikační kód. K zadání kódu využijte tlačítko "Klienti objednaní z internetu". Identifikační kód je platný nejdříve 10 minut před přiděleným časem objednání a nejpozději 10 minut po přiděleném čase objednání. Mimo tento interval program již přidělený kód nezná a proto jej nemůže akceptovat. V takovém případě se přihlaste jako běžný neobjednaný klient o lístek s požadovanou činností a budete obslouženi v pořadí došlých klientů.

V případě, že Vám termín rezervace nevyhovuje, je možné jej ZRUŠIT a uvolnit tak rezervační čas pro jiné klienty.Související odkazy:

Provozní doba městského úřadu