Plavání nejen pro členy Senior klubu

14. pro 2018
Pořádá: TEPVOS, spol. s r. o. - Krytý plavecký bazén
Čas od: 14:00
Čas do: 15:30
Popis: V krytém plaveckém bazénu uskuteční plavání spojené se cvičením ve vodě a vstupem do relaxačního centra. Stále Vás chodí málo, zveme i ty, kteří se ještě nezúčastnili. Peníze si přichystejte přesně.

Výstava - Naše město

14. pro 2018
Pořádá: Český červený kříž Ústí nad Orlicí
Popis: Výstava obrázků pana Dubišara.

Výstava KPU (Na cestě - Z díla T. Bíma)

14. pro 2018
Pořádá: Galerie pod radnicí
Popis: Srdečně zveme Vás i Vaše přátele do Galerie pod radnicí, kde bude v pátek 14. prosince slavnostní vernisáží zahájena výstava s názvem Na cestě – Z díla Tomáše Bíma. Ve výstavních prostorách galerie si budete moci až do 20. ledna 2019 prohlédnou volnou grafiku a exlibris.

Respektující a nevýchovní rodiče

14. pro 2018
Pořádá: Mateřské centrum Medvídek
Popis: Přijďte na první schůzku rodičů, kteří jsou při výchově nakloněni respektujícím a partnerským principům a principům „nevýchovy“. Setkání probíhají pravidelně každý třetí pátek v měsíci.

Výstava - Ústecké betlémy

14. pro 2018
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Užijme si adventní rozjímání v nové expozici představující ústeckou betlémářskou tradici.

Workshop: Malovaný hrneček

14. pro 2018
Pořádá: Dům dětí a mládeže Duha
Čas od: 16:00
Čas do: 18:00
Popis: S sebou: bílý porcelánový hrneček nebo misku. Přihlašování pouze elektronicky na www.ddm-usti.cz (ikona Přihlašovadlo) nebo mailem: .

Plastic Ocean

14. pro 2018
Pořádá: Malá scéna
Čas od: 18:00
Popis: Přijďte na naše promítání filmu A Plastic Ocean pod záštitou Greenpeace ČR a ponořte se do hlubin oceánu. Každým rokem vzniká 300 milionů tun plastového odpadu. Nutno podotknout, že pokud se situace nezmění, do roku 2050 bychom v oceánech mohli vidět plavat více plastu než ryb. Plast je nejodolnější materiál, který kdy člověk vyrobil. Každý kousek se v určité formě na naší planetě stále nachází, dodává k motivaci vzniku filmu režisér. Režisér a novinář Craig Leeson spolu s rekordmankou ve freedivingu a ekologickou aktivistkou Tanjou Streeter a celým týmem vědců odhalují šokující pravdu o úrovni znečištění a množství plastu v našich oceánech. To, co začíná jako idylický dokumentární film o krásách oceánů, končí alarmujícími záběry plastového podvodního světa.

Strana 1 z 37