Výstava - Heslo Čechoslovák

16. lis 2018
Pořádá: Městská knihovna
Popis: Stránky z deníku, fotografie z alb plukovníka Karla Škarky (1917–2000) – vojáka Vládního vojska Protektorátu Čechy a Morava, italského partyzána a příslušníka Československé obrněné brigády v Anglii, nositele řady italských, francouzských a československých vyznamenání. Otevřeno v provozní době knihovny.

Plavání nejen pro členy Senior klubu

16. lis 2018
Pořádá: TEPVOS, spol. s r. o. - Krytý plavecký bazén
Čas od: 14:00
Čas do: 15:30
Popis: V krytém plaveckém bazénu uskuteční plavání spojené se cvičením ve vodě a vstupem do relaxačního centra. Stále Vás chodí málo, zveme i ty, kteří se ještě nezúčastnili. Peníze si přichystejte přesně.

Výstava - Oustecké osmičky

16. lis 2018
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Připomeňme osmičkové roky v historii našeho města, které – na rozdíl o většiny jiných českých měst – sahají několik století před rok 1918 a končí až rokem 2008. V rámci výstavy nebude chybět retro v podobě zařízeného obývacího pokoje.

Workshop - senzomotorická podložka

16. lis 2018
Pořádá: Dům dětí a mládeže Duha
Čas od: 16:00
Čas do: 18:00
Popis: Společně si vyrobíme senzomotorickou podložku neboli „Smyslový koberec“. S sebou: různé drobné zbytkové materiály, např.: lana, dřevěné kolíčky a tyčky, knoflíky, houbičky na mytí nádobí, vařečky, oblázky, kaštany, umělou kožešinu a další druhy povrchů dle vaší fantazie.

Podzimní festival zdraví

16. lis 2018
Pořádá: Malá scéna
Popis: "Podzimní festival zdraví", který rozhodně nebude pouze o vaření. Rezervujte si termín 15.-18.11.. Máme pro vás připraveno 7 přednášek a výživné workshopy. Podrobnosti v pozvánce.

Výstava - Od košilky k rubáši aneb Narození a smrt v české lidové kultuře

16. lis 2018
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Putovní výstava Regionálního muzea v Chrudimi představuje lidové zvyky a obyčeje při zlomových okamžicích lidské existence – narození a smrti, kolem nichž se rozvinulo množství pověr a obřadů. Ohlédněme se za staletými zvyklostmi našich předků, které se nedají nahradit a jsou v nich ukryté naše kořeny.

Lampiónkový průvod pro nejmenší

16. lis 2018
Pořádá: Mateřské centrum Medvídek
Čas od: 17:00
Popis: Pojďte s námi po pohádkové cestě s lampiónky. Začínáme před vchodem do MC Medvídek. Během průvodu budou děti plnit jednoduché pohádkové úkoly. Za deště se akce nekoná! Sledujte prosím web a FB.

Strana 1 z 31