Přejít na obsah

Výstava - Jan Křtitel Kunstovný

28. led 2023
Pořádá: Galerie pod radnicí
Popis: Výstava malíře, učitele a pedagoga Jana Křtitele Kunstovného nazvaná „Moje Oustí“ zachycuje výběr z dosud nevystavených děl tohoto autora, které mnoho Oušťáků jistě zná.

Výstava - Tchaj-wan II.

28. led 2023
Pořádá: Český červený kříž - Centrum pro život
Popis: Druhá část výstavy fotografií Bohuše Hácové. Prohlídku výstavy lze sjednat individuálně na tel. 775 112 998 nebo v době přítomnosti zaměstnanců OS ČČK a při akcích centra.

Výstava žáků ZUŠ

28. led 2023
Pořádá: Malá scéna
Popis: Modely architektury a malba starších žáků.

Výstava - Pestrobarevný život Bohuslava Langa

28. led 2023
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Pestrobarevný život Bohuslava Langa aneb Život prvního porevolučního starosty města, která se věnuje této významné osobnosti našeho města a to od dětských krůčků přes skautské, sportovní a studentské mládí do starostenského křesla.

Přání k narozeninám

28. led 2023
Pořádá: Roškotovo divadlo
Popis: Líba (Eva Holubová) – maminka, babička, ale především vládkyně rodiny – má kulaté narozeniny. V tento den ale neslaví narozeniny jenom ona… Malá lež a neplánovaná návštěva spustí lavinu nečekaných událostí, při kterých se celá velká rodina ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou. Komedie o tom, jak se rodinná oslava zvrtne v divokou jízdu, při které si nikdo nemůže být jistý vůbec ničím. Česko, 2023

Kocour v botách: Poslední přání

28. led 2023
Pořádá: Roškotovo divadlo
Popis: Kocour v botách zjišťuje, že jeho vášeň pro dobrodružství si vybrala svou daň: už přišel o osm ze svých devíti životů. A tak se vydává na výpravu za bájným Posledním přáním, aby svých devět životů zase obnovil. USA, 2022

Výstava betlémů

28. led 2023
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Překvapením je představení betlému ústeckých osobností, jehož koncepci vymyslelo muzeum a výtvarně jej realizovala Markéta Zemanová. Betlém s motivy Ústí nad Orlicí představuje na 5 desítek nežijících osobností našeho města vždy ve spojení s jejich profesí. Betlém bude součástí trvalé expozice betlémů, která se vždy návštěvníkům otevírá od prosince do února.

Strana 1 z 61