Přejít na obsah

Výstava - Velké prádlo

15. lis 2020
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Na výstavě se dozvíte, jak své prádlo čistili naši předkové. Výstavu zapůjčenou z Regionálního muzea v Chrudimi jsme doplnili o historické pračky z expozice svitavského muzea a o exponáty z našich sbírek.

Clive Bunker – bubeník slavných Jethro Tull

17. lis 2020
Pořádá: Popráč
Čas od: 20:00
Popis: Hudební legenda v Popráčii!.... Angličan Clive Bunker – bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull. ..

Minipárty s Karlem Šípem

18. lis 2020
Pořádá: Roškotovo divadlo
Čas od: 19:30
Popis: Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty tentokrát s jediným hostem J. A. Náhlovským. Prostor dostanou také dotazy diváků.

Visaci Zámek, E!E, Upside Down!cz

21. lis 2020
Pořádá: Kulturní dům
Popis: Akce plánovaná na 14.3.2020 je přeložena na 21.11.2020 z důvodu vyhlášení nouzového stavu. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Legendární skupina Visací zámek vydává po pěti letech dlouho očekávané album Anarchie A Total Chaos. Jako předkapelu sebou vezou další věhlasnou skupinu E!E.

Rock&Roll band Marcela Woodmana

23. lis 2020
Pořádá: Roškotovo divadlo
Čas od: 19:30
Popis: Kapela Rock’n’Roll band Marcela Woodmana vznikla v lednu roku 1990. Procházela četnými personálními změnami, ale zdravý základ zůstal stejný. Rock’n’Roll band Marcela Woodmana je považován za jednu z nejlepších R´n´R kapel v Evropě, ne-li na světě… – o vesmíru ani nemluvě! Nevěřící se mohou na vlastní oči i uši přijít přesvědčit. 100 min., přeložený koncert z 16.4.2020

Na ostro

25. lis 2020
Pořádá: Roškotovo divadlo
Čas od: 19:30
Popis: Manželé Rollie a Dafné se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel kameraman Alex. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Při náhodném setkání s neúspěšnou leč krásnou herečkou se zrodí nápad: natočit film pro dospělé Snaha těchto filmových amatérů baví diváky po celém světě už řadu let. Originální komedie s originální zápletkou přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy end. Vkusně a nevulgárně zpracované lechtivé téma v české premiéře. Uvádí Agentura Snů. autor - Norm Foster režie - Robert Bellan hrají - Leoš Noha, Kateřina Kornová, Jaroslav Sypal, Eva Hráská a Petr Vojnar.

Podorlické putování

05. pro 2020
Pořádá: Město Ústí nad Orlicí
Čas od: 07:00
Popis: 21 ročník pěší akce 8 –15 25 35 50 km start 7 10 hod Chaplin restaurant

Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu

09. pro 2020
Pořádá: Roškotovo divadlo
Čas od: 19:00
Popis: Osamělá pevnina v severovýchodním Atlantiku je druhým největším ostrovem Evropy. Dynamická geologie z něj dělá ojedinělé, mimořádně fotogenické místo. Objevíme termální prameny, gejzíry, bouřlivé vodopády, třpytivé ledovce, vulkanickou barevnou půdu i svěže zelené nekonečné plochy. Sugestivní krajina, ve které potkáme spíše zbloudilé koně nebo ovce, připomíná peklo i ráj...

Komunál, Morčata na útěku, Enola Gay

12. pro 2020
Pořádá: Kulturní dům
Popis: Již tradiční večírek s oblíbeným Komunálem a Morčatama na útěku.Hostem budou Enola Gay,kteří se v Ústí nad Orlicí představí poprvé. A věřte, že se máte na co těšit.

Strana 25 z 26