Přejít na obsah

Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku

03. říj 2021
Pořádá: Městské muzeum
Popis: Výstava fotografií ze sbírky Městského muzea ÚO. Jde o reprízu, neboť loni v Galerii pod radnicí žila pouhých 5 dní.

Křišťálová studánka aneb Cirkus Sládek

03. říj 2021
Pořádá: Malá scéna
Čas od: 10:00
Popis: Veselý příběh pro děti plný básniček, písniček a hádanek. V hlavní roli vystupují dva klauni a jejich kouzelný kufr. Dětské představení pro dva herce, kytaru, flétnu a spoustu loutek. Pohádka je vhodná pro děti od tří let.

Minuta věčnosti

03. říj 2021
Pořádá: Roškotovo divadlo
Čas od: 19:30
Popis: Špičkový kardiochirurg Petr (Jiří Langmajer) je velmi uzavřený a introvertní muž. Jeho jednadvacetiletá dcera Lucie má vrozenou srdeční vadu a Petr se ji rozhodne operovat sám při plánované operaci. Po operaci se společně vydají na dobrodružnou výpravu na nádherný severský ostrov. Tady mají dost času, aby k sobě opět našli cestu, protože Lucie se s ním už moc nestýká a stále ji trápí, že její matku opustil. Jednoho dne však Lucie náhle uprostřed divoké přírody zkolabuje. Petr si není jistý, jestli neudělal někde chybu. Navíc má pocit, že je uprostřed nekonečné přírody ztracený a začne se mu stírat rozdíl mezi realitou a fikcí. Opravdu se plánovaná operace podařila? Opravdu Petr vyrazil s Lucií na dalekou výpravu? Není to všechno jen výplod jeho fantazie, která s ním hraje podivnou hru? - Režie: Rudolf Havlík.

Výstava - Oustecký salón

04. říj 2021
Pořádá: Galerie pod radnicí
Popis: Společná výstava nových děl autorů se vztahem k městu Ústí nad Orlicí a okolí.

Bookstart Junior

04. říj 2021
Pořádá: Městská knihovna
Čas od: 16:00
Popis: Setkání maminek a školkových dětí nad Albi tužkou a knížkami k ní určenými.

Bookstart Mini

04. říj 2021
Pořádá: Městská knihovna
Čas od: 10:00
Popis: Setkání maminek a dětí do 3 let nad zvukovými knihami.

Týden knihoven

04. říj 2021
Pořádá: Městská knihovna
Popis: Celostátní akce Týden knihoven, letos již 25. ročník. V tomto týdnu zároveň probíhá projekt - Celé Česko čte dětem.

Strana 6 z 36