Joker

22. lis 2019
Pořádá: Roškotovo divadlo
Popis: Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Nahaté koupání

22. lis 2019
Pořádá: TEPVOS - Krytý plavecký bazén
Čas od: 20:00
Čas do: 22:00

Plavání nejen pro členy Senior klubu

22. lis 2019
Pořádá: TEPVOS - Krytý plavecký bazén
Čas od: 14:00
Čas do: 15:30
Popis: V krytém plaveckém bazénu v ÚO se uskuteční plavání spojené se cvičením ve vodě a vstupem do relaxačního centra. Stále Vás chodí málo, zveme i ty členy, kteří se ještě nezúčastnili. Peníze si přichystejte přesně. Předložte průkazku SK.

Josef Sudek - český fotograf.

22. lis 2019
Pořádá: Galerie pod radnicí
Popis: Zveme Vás do Galerie pod radnicí, kde Storeage z.s. pořádá výstavu Josef Sudek – český fotograf. Expozice Obrazy a odrazy: fotografie nejen pro české malíře. V Ateliéru: ze sbírky negativů Ústavu dějin umění AV ČR.

Podzimní připomínka festivalu Jeden svět: Projekt Babička

22. lis 2019
Pořádá: Malá scéna
Čas od: 19:30
Popis: Tři mladí filmaři se ve velmi osobním a hravém snímku snaží oživit vzpomínky svých babiček. Zorganizují setkání. Maďarská židovka, dávná obdivovatelka Hitlera a bývalá britská špionka se vydávají na netradiční road trip. Jak rodinná historie ovlivňuje náš přístup k druhým i k sobě samým? K vážnému tématu druhé světové války přistupují tři mladí filmaři z Velké Británie, Německa a Maďarska s příjemnou lehkostí. Každý z nich si dává za úkol vyzpovídat svoji vlastní babičku. Díky ochotě těchto dam přistoupit na hru svých vnuků se obnažují ryze osobní příběhy žen, které – každá na jiné straně fronty – zažily druhou světovou válku. Mladíci se prostřednictvím příběhů svých babiček dozvídají o historii svých rodin, ale i to podstatné o sobě samých. Režie: Bálint Révész. Země původu: Maďarsko, Velká Británie. Rok výroby: 2017.

Lapače snů z přírodnin

22. lis 2019
Pořádá: Mateřské centrum Medvídek
Čas od: 10:00
Čas do: 12:00
Popis: Chcete dopřát svému děťátku klidný spánek bez nepříjemných snů a rádi tvoříte? Vyrobte si svůj vlastní originální lapač třeba společně s děťátkem. Budeme používat především materiál “vypůjčený” z přírody nebo alespoň přírodě blízký.

Výběr z tvorby 2019 – výstava

22. lis 2019
Pořádá: Malá scéna
Popis: Výstava je uspořádaná k životnímu jubileu 60. narozenin ústeckého rodáka a dlouholetého člena Fotoklubu Oko Pavla Krosche. Autor v ní prezentuje nejnovější svoji tvorbu, kde převažuje romantická krajina, ale také i portrétní fotografie.

Strana 10 z 37