OUSTEČTÍ ATLETI MISTRY REPUBLIKY

Ve dnech 16. a 17. září se v Břeclavi konalo Mistrovství České republiky v atletice žáků a žákyň. Za oddíl TJ Jiskra Ústí nad Orlicí se na toto mistrovství svými výkony nominovali 3 mladí atleti. Konkrétně to byl Jiří Vacek (100 m překážek, 200 m překážek), Lucie Morávková (1500 m) a Anna Brožková (hod kladivem).

Jiří Vacek a Lucie Morávková získali ve svých disciplínách kov nejcennější. Přivezli tedy do Ústí nad Orlicí 3 zlaté medaile. Pro Annu Brožkovou to byly  první mistrovské závody a umístila se na 13. místě.

Tento úžasný úspěch zajistil naší TJ Jiskře první místo v tabulkách týmů. Oba jmenovaní vítězové byli nominováni na Mezistátní atletické utkání, které se koná v sobotu 23. září ve slovenské Trnavě.