Předání vysvědčení absolventům všech oborů Základní umělecké školy Jaroslava Kociana se uskutečnilo 23. června v koncertním sále naší ZUŠky. Vysvědčení, květinu a drobný dárek převzalo z rukou ředitele Jiřího Zajíčka a starosty Petra Hájka na 7 desítek žáků prvních a druhých stupňů napříč všemi obory ZUŠ.
Večer tradičně před školou zakončil koncert swingového orchestru Black Band.