KUTNÁ HORA PORAZILA V DIVIZI DOMÁCÍ JISKRU

Jeden z nejzajímavějších zápasů 24. kola divizní skupiny "C" byl sehrán v sobotu 4. května v Ústí nad Orlicí. Druhá Kutná Hora se zde utkala s naší JISKROU, která v divizní tabulce drží 4. místo za Jiskrou Mšeno.   Očekávaný souboj vyzněl lépe pro hosty, kteří si zaslouženě odvezli všechny body. Od prvních minut se hrálo na hraně agresivity a každý osobní souboj nikdo nechtěl prohrát. V úvodu jsme byli aktivnější, ale hosté spolehlivě bránili a nedovolili nám vytvořit si příležitost pro vstřelení gólu. Brzy se hra vyrovnala a hosté hrozili hlavně ze standardních situací. Ve 24´ se  z  rohového kopu ujali vedení 0:1. My jsme mohli odpovědět ve 38´ po dobré přihrávce Falty, ale Greplovi chybělo k přesnějšímu zakončení několik centimetrů. V druhém poločase se hosté soustředili na důslednou činnost v obranné fázi a po zisku míče okamžitě realizovali nebezpečné protiútoky. My jsme sice byli trpěliví v rozehrávce postupného útoku, ale chyběla nám větší kreativita a účelnost ve finální útočné fázi. Hosté využili naší velké chyby a pohodlně zvýšili na rozdíl dvou branek. O pár okamžiků později mohl po Vaňousově přesné přihrávce snížit Ráb, ale svoji šanci neproměnil. Deset minut před koncem hosté definitivně rozhodli. Ve středu hřiště jednoduše získali míč a po přímočaré akci se pískal pokutový kop, který bezpečně proměnili. Konečný stav 0:3. Hosté hráli agresivně a koncentrovaně. Potrestali naše chyby a zaslouženě vyhráli.  Zdroj: http://www.fotbal-ustinadorlici.cz/