JUBILEJNÍ RIETER CUP MÁ SVÉ VÍTĚZE

Ve dnech 4. - 8. července se v Ústí nad Orlicí koná jubilejní 15. ročník tenisového RIETER CUPu, Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii mužů a žen v kategorii mužská a ženské dvouhra a ve čtyřhrách. Samotný turnaj probíhá na všech tenisových kutrech TK Ústí nad Orlicí. Hráčské odměny, které byly rozděleny se vyšplhaly na 270 tisíc korun. Hlavní finálové souboje dvouhry můžu a dvouhry žen se uskutečnily v pátek 8. července. Ve dvouhře žen proti sobě nastoupily Iveta Gerlová a Zuzana Skočdopovová - Zálabská. Roli favoritky naplnila nasazená jednička Zuzana Skočdopovová - Zálabská (v žebříčku WTA na 442. místě), která zdolala Ivetu Gerlovou (v WTA na 576. místě). Skočdopolová zvítězila ve dvouhře žen po druhé (v roce 2009 a letos). Poté následoval souboj ve dvouhře mužů, kde se proti sobě postavil Lukáš Rosol (v aktuálním žebříčku ATP na 70.místě ve světě!) a Daniel Lustig. Jednička Lukáš Rosol potvrdil svou pozici a na Danielem Lustigem zvítězil ve dvou setech. Zakončením celého turnaje bylo v pátek večer přijetí starostou města v obřadní síni ústecké radnice. Zde se sešli nejen někteří hráči, ale také sponzoři, organizátoři a hosté turnaje.    Podrobné výsledky celého turnaje naleznete na webových stránkách http://www.rietercup.cz/