Přejít na obsah

V ÚSTÍ SE HRAJE MEZINÁRODNÍ TURNAJ MUŽŮ RIETER OPEN

Již druhý ročník mezinárodního tenisového turnaje mužů kategorie Futures Rieter Open – Ústí nad Orlicí začal kvalifikačními utkáními v neděli 3. července. V hlavní soutěži, která začíná v pondělí se objeví např. Robin Staněk, Václav Šafránek, Jaroslav Pospíšil nebo Dominik Kellovský. Turnaji v Ústí nad Orlicí předcházel turnaj v Pardubicích s dotací 25 tisíc dolarů, který ve dvouhře vyhrál Brazilec Luz a čtyřhru Hernych s Kolářem. Turnaj, který se hraje na kurtech Tenisového klubu Ústí nad Orlicí má celkovou dotaci 10 tisíc dolarů.

 

V pondělí 4. července bude následovat finále kvalifikace a 1. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry. Úterý 5. července naváže 1. kolo dvouhry a 1. kolo čtyřhry. Ve středu se bude hrát 2. kolo dvouhry a čtvrtfinále čtyřhry a ve čtvrtek 7. července čtvrtfinále dvouhry a semifinále čtyřhry. Pátek 8. července bude patřit semifinále dvouhry a finále čtyřhry a poslední den, sobota 9. července, bude sehráno finále dvouhry.

 

Rozpisy zápasů, výsledky a aktuální informace můžete sledovat na webu turnaje http://www.rieteropen.cz/rieter-open-usti-nad-orlici.html.

 


news list