Přejít na obsah

ÚSTECKÝ TRIATLON POČTVRTÉ

V pořadí 4. ročník sportovní akce "ÚSTECKÝ TRIATLON" se uskutečnil první srpnovou sobotu.

Začátek závodu byl v aquaparku, kde na závodníky čekala trať dlouhá 500 metrů čili 20 bazénů. Následovala cyklistická část vedená přes Říčky do Kerhartic a zpět v délce 15 km. Poslední částí závodu byl běh v délce 6 km v okolí aquaparku.

Připraven byl letos také aquatlon pro děti rozdělené do tří kategorií. Děti plavaly 2 - bazénů a běžely od 300 do 1000 metrů.

Hlavního závodu se účastnilo přes 6 desítek závodníků a závodnic v celkem 8 kategoriích.

Absolutně nejrychlejšími závodníky se stali se shodným časem 0:57:23 Jana Jiroušková z Prestige Teamu Česká Třebová a Josef Doleček z domácího FORT SMC Ústí nad Orlicí.