Přejít na obsah

STATISTICKÉ ŠETŘENÍ V ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Český statistický úřad bude na území města Ústí nad Orlicí, konkrétně v ulicích J. K. Tyla, Lázeňská, Mostecká, Pod Horou, Svatopluka Čecha, Třebovská a Zelená, v období od 3. února 2018 do 27. května 2018 provádět statistické šetření s názvem Životní podmínky 2018.

Jedná se o šetření, které získává informace o bydlení, pracovní aktivitě a názorech na životní podmínky domácností. Šetření probíhá každoročně a týká se území celé České republiky. Zjišťování se stejným obsahem se koná v dalších 33 evropských zemích a jeho smyslem je dlouhodobě získávat srovnatelná data o sociální situaci jejich obyvatel.

Tazatel Českého statistického úřadu se při návštěvě náhodně vybraných domácností prokáže průkazem tazatele ČSÚ a svým občanským průkazem. Oprávněnost návštěvy tazatele je možno ověřit na internetových stránkách ČSÚ v odkaze Ověření tazatele, dále na pracovišti KS ČSÚ v Pardubicích na telefonním čísle 466 743 445.

Více informací k šetření lze získat v odkaze: https://www.czso.cz/csu/vykazy/vyberove_setreni_prijmu_a_zivotnich_podminek_domacnosti.

 

news list