Přejít na obsah

DĚTI A MLÁDEŽ ZÁVODILY VE SPRINTU

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – oddíl atletiky připravil na středu 19. září veřejné závody ve sprinterských vícebojích pro kategorie od přípravek po dorost a juniory. Celkem 74 účastníků závodilo ve sprinterském trojboji na našem atletickém stadionu. Tyto závody pořádá TJ Jiskra Ústí nad Orlicí již více jak 50 let!

Přípravka dívky - celkem 25 závodnic

1.            Tereza Knápková                             Atletika Lanškroun          24.29

2.            Karolína Hurtová                             Dlouhá Třebová               25.97

3.            Lucie Morávková                             Jiskra UO                        26.00

 

Přípravka chlapci - celkem 27 závodníků

1.            Šimon Heger                       Atletika Lanškroun                        23.81

2. - 3.      Jakub Ripka                        Jiskra UO                                     24.87

                Jiří Vacek                           Jiskra UO                                     24.87

 

Mladší žákyně - celkem 6 závodnic

1.            Dominika Šmajzrová          Jiskra UO                                            1738 b.

2.            Barbora Svobodová           Jiskra UO                                            1734 b.

3.            Aneta Voksová                 Jiskra UO                                             1433 b.

 

Mladší žáci - celkem 6 závodníků

1.            Milan Tobiška                    ZŠ UO - Třebovská                              1130 b.

2.            Ondřej Bartoň                   dtto                                                     867 b.

3.            Pavel Bělovský                  Jiskra UO                                            783 b.

 

Starší žákyně - celkem 5 závodnic

1.            Denisa Štěpánová                           Jiskra UO                              1872 b.

2.            Vendula Stránská                            dtto                                      1447 b.

3.            Natálie Čerebová                            ZŠ UO - Třebovská                 1372 b.

 

Starší žáci

1.            Michal Vacek                    Dlouhá Třebová                                    1519 b.

 

Dorostenci

1.            Michal Šmajzr                   Jiskra UO                                            1785 b.

 

Muži

1.            Slawomir Kosuciňski       Polsko                                                  1462 b.

IMG00431
IMG00541
IMG0057
IMG00621
IMG00811
IMG0097
IMG01081
IMG0119
IMG0135
IMG0145
IMG0158
IMG0175
IMG0217
IMG0195

 

 

news list