Přejít na obsah

OČKOVACÍ CENTRUM V NEMOCNICI ZAHÁJILO ČINNOST

Orlickoústecká nemocnice je v současné době jedním z pěti míst v kraji, která očkují veřejnost proti covid-19. Od středy 3. února je v budově F, v areálu nemocnice, v provozu očkovací centrum, které se do těchto prostor přesunulo z budovy interního oddělení. Vstup do očkovacího centra je situován z jižní strany budovy a je bezbariérový. Přímo naproti vstupu do očkovacího centra se ve vnitřním areálu nemocnice nachází parkoviště pro 20 osobních vozů, další parkování pro očkované je vyhrazeno před hlavním vjezdem do nemocnice. Pro lepší dostupnost dojezdu vozem k očkovacímu místu byl navíc otevřen technický vjezd v jižní části areálu nemocnice.

Na provozu očkovacího centra se podílí také Město Ústí nad Orlicí a některé jím zřizované organizace. Technické vybavení a část kancelářského nábytku poskytnulo nejen město, ale také dvě naše školy. Konkrétně ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Třebovská. O personální obsazení nezdravotnického personálu se postarala městská společnost TEPVOS a Dům dětí a mládeže DUHA.

Na očkování proti covid-19 je nutné se předem zaregistrovat na webové stránce https://registrace.mzcr.cz. Jakmile se na zvoleném očkovacím místě uvolní termíny, zájemce o očkování obdrží na svůj mobilní telefon SMS s kódem PIN2, který využije pro rezervaci svého termínu očkování. Tu musí provést na webové adrese https://reservatic.com/ockovani.

K očkování je nutné s sebou přinést občanský průkaz a kartičku pojišťovny, případně vyplněný Dotazník před očkováním proti covid-19, který je dostupný ke stažení na webové stránce https://www.nempk.cz/informace/ockovani-proti-covid-19.

IMG5683
IMG5682
IMG5677
IMG5619
IMG5628
IMG5630
IMG5638
IMG5640
IMG5644
IMG5646

mapa ocko nem 2021