Přejít na obsah

PODPORUJEME NADAČNÍ FOND ORLICKOÚSTECKÉ NEMOCNICE

10. srpna se v Orlickoústecké nemocnici uskutečnilo slavnostní předání symbolického šeku na podporu Nadačního fondu S námi je tu lépe!

Město Ústí nad Orlicí je od samotného založení fondu v roce 2013 výrazným partnerem a podporovatelem této aktivity, která podporuje projekty vedoucí ke zvýšení kvality léčebných postupů, k zavádění bezpečné techniky do každodenní péče a ke zlepšení prostředí pro pacienty v Orlickoústecké nemocnici.

Z rukou starosty Ústí nad Orlicí Petra Hájka a starostky sousední České Třebové Magdalény Peterkové převzali zástupci nadačního fondu v čele s předsedou správní rady Kvido Štěpánkem symbolické šeky na celkem 400 tisíc korun.

Darované prostředky tentokrát poputují na projekt pořízení moderní technologie určené k diagnostice závratí. Jeho cílem je zakoupení technologií využívajících metody speciálních brýlí s kamerou a další techniky, díky které budou moci lékaři závratě rychle a snadno diagnostikovat.

Finanční prostředky jsou získávány od sponzorů, kteří chtějí podporovat Orlickoústeckou nemocnici, aby sloužila občanům z Ústí nad Orlicí a blízkých obcí a nabízela nejnovější diagnostické a léčebné postupy. Přispět do nadačního fondu může kdokoliv.

Více o Nadačním fondu S námi je tu lépe! naleznete ZDE: https://www.snamijetulepe.cz/

IMG2453
IMG2463
IMG2465
IMG2458
IMG2477
IMG2472
IMG2485
IMG2487
IMG2491