3. KOLO ATLETICKÉ LIGY VE ZNAMENÍ DOMÁCÍCH ZÁVODNIC

Oddíl atletiky JISKRY Ústí nad Orlicí byl  v sobotu 21. června pořadatelem 3. kola II. atletické ligy mužů a žen skupiny C. Na atletický stadion se sjelo celkem devět družstev můžu a žen z Čáslavi, Pardubic, Svitav, Jičína, Moravské Třebové, Trutnova, Týniště nad Orlicí, Chrudimi a nechyběli ani závodníci z domácí Jiskry. V mužích závodilo 114 atletů a v ženách 111. Sportovní areál byl využit na všech stanovištích. Soutěžilo se v běhu, skoku dalekém,hodu diskem, koulí, oštěpem a dalších atletických disciplínách. Velkého úspěchu dosáhly ženy domácí Jiskry, které jednoznačně zvítězily a v celkovém pořadí se vyhouply na společné první místo v družstvem Lokomotivy Trutnov. Naší muži obsadili pěkné třetí místo a v celkovém pořadí jsou před Čáslaví a Pardubicemi také na třetí. 4. kolo II. ligy se pak uskuteční 6. září ve Svitavách. Zde se bude rozhodovat o postupech a sestupech jednotlivých družstev.