KONAL SE PRVNÍ ÚSTECKÝ TRIATLON

První ročník sportovní akce "ÚSTECKÝ TRIATLON" se uskutečnil poslední květnovou sobotu v Ústí nad Orlicí. Akce navazuje na původní Výzkumácký triatlon. Oproti původnímu závodu doznal změny v cyklistické části, která byla letos pojata jako nesoutěžní individuální přejezd do Pastvin, který se nezapočítával do pořadí. Začátek závodu byl v plaveckém bazénu, kde na závodníky čekala trať dlouhá 600m čili 24 bazénů. Následoval již zmiňovaný individuální nesoutěžní cyklistický přejezd na Pastviny. Zde byla připravena běžecká část závodu o délce 8,2 km kolem pastvinské přehrady.   Závodů se zúčastnilo rovných 50 závodníků v 7 kategoriích. Jako první se umístil Jakub Procházka z týmu BIATLON Letohrad s celkovým časem 39 minut a 30 sekund. Druhá skončila Jana Jiroušková z týmu FORT SMC Ústí nad Orlicí se 40 minutami a 38 sekundami. Třetí v pořadí skončil týmový kolega Jany Jirouškové a to Milan Záleský s časem 41 minut a 3 sekundy.   Kompletní výsledky 1. ročníku ÚSTECKÉHO TRIATLONU naleznete zde: http://ctc.wz.cz/triatlon14.html