Školní rok v Mateřské škole Pod Lesem uzavřelo tradiční společné odpoledne na školní zahradě, kterého se zúčastnily děti, rodiče i zaměstnanci školy. Součástí programu bylo slavnostní rozloučení s předškoláky, kteří po prázdninách nastoupí do základních škol. Z celkového počtu 45 dětí se letos se školkou rozloučilo 19 budoucích prvňáčků. Ti převzali šerpy i drobné dárky na památku.
Po slavnostním programu následovala zábava s animátorem, společné hry a soutěže pro děti i jejich rodiče. Příjemné odpoledne na zahradě nabídlo prostor pro společné setkání i neformální zakončení školního roku před začátkem letních prázdnin.