Přejít na obsah

Městská slavnost Město v pohybu v letošním roce proběhne v tradičním jarním termínu. Její 25. ročník odstartuje v pondělí 3. do soboty 8. června se mohou návštěvníci těšit na bohatý kulturní a doprovodný program, v němž se představí mnoho profesionálních, regionálních i místních skupin, spolků a souborů. Sportovní část akce si letos organizují jednotlivé školy dle vlastního programu. Zachovány jsou sportovní hry mateřských škol. Vybraná sportoviště ve městě budou po dobu akce zpřístupněna veřejnosti zdarma. Pro děti budou připravena dětská divadélka, malování na obličej či dětské atrakce na ruční pohon.

Srdečně vás zveme k účasti.


UPOZORNĚNÍ:

Pořadatelům akcí pořádaných v termínu konání městských slavností Město v pohybu (3.-8. června), nabízíme možnost zařazení konaných akcí na plakátě s celkovým programem akce Město v pohybu.

Termín: do 30.4.2024

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


IMG 8542

Město v pohybu - starší ročníky ZDE